ZERÓWKA DLA SZCZENIĄT

INFORMACJE ORGANIZACYJNE   najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy informacje organizacyjne, które pomogą Państwu w zaplanowaniu zajęć "zerówkowych" dla psiego domownika oraz pozwolą poczuć się swobodniej podczas zajęć.
  1. Program Zerówki "0" realizowany jest podczas 4 sesji warsztatowych. Warsztaty prowadzone są raz w tygodniu a jedno spotkanie trwa pełną godzinę zegarową.
  2. Do kursu przystąpić mogą psy, które ukończyły w naszym centrum program z zakresu Psiego Przedszkola (PP).
  3.  Na zajęcia z psem mogą chodzić całe rodziny.
  4.  Psa powinna uczyć ta sama osoba co nie znaczy, że nie może w zastępstwie przyjść inny członek rodziny. Ważne jest jednak, by wiedzę o psie i jego wychowaniu przekazywali sobie wszyscy, którzy mają z nim do czynienia.
  5. Warunkiem udziału w Programie jest dokonanie wpłaty - w całości lub w postaci pierwszej raty wysokości 50% wartości całego kursu.Potwierdzenia wykonania przelewu należy przedstawić trenerowi podczas pierwszych zajęć warsztatowych.
  6. Wyrażamy zgodę na robienie zdjęć podczas naszych zajęć. Prosimy jednak, by zdjęcia były wykorzystane tylko do celów prywatnych. Publikacja materiału fotograficznego lub filmowego wymaga pisemnej zgody centrum PRESTOR.
  7. Obowiązujące ceny kursów oraz zniżki podane są w cenniku.

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews