PSIE PRZEDSZKOLE (PP)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE - najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy informacje organizacyjne, które pomogą Państwu w zaplanowaniu kursu przedszkolnego dla psiego domownika oraz pozwolą poczuć się swobodniej podczas zajęć.
 1. Program Psiego Przedszkola realizowany jest podczas 5 zajęć: wykładu oraz 4 sesji warsztatowych. Warsztaty prowadzone są raz w tygodniu a jedno spotkanie trwa pełną godzinę zegarową.
 2. Do kursu przystąpić mogą psy już w wieku 7 tygodnia życia - wówczas pierwsze spotkanie odbywa się w domu. Udział w zajęciach grupowych uzależniony jest od kwarantanny poszczepiennej, którą szczenię musi odbyć, by jego organizm wytworzył przeciwciała na choroby zakaźne. Jeśli właściciel ma wątpliwość czy jego pies może już kontaktować się z innymi psami - radzimy zapytać lekarza weterynarii.
 3. Na zajęcia z psim przedszkolakiem mogą chodzić całe rodziny.
 4. Jeśli pies dopiero zawita do Twojego domu warto przyjść na wykład, by mieć pewność, że dysponujesz wiedzą, która pozwoli uniknąć błędów wychowawczych.
 5. Warunkiem udziału w Programie jest opłacenie kursu podczas wykładu lub okazanie potwierdzenia wykonania przelewu podczas pierwszych zajęć warsztatowych.
 6. Wyrażamy zgodę na robienie zdjęć podczas naszych zajęć. Prosimy jednak, by zdjęcia były wykorzystane tylko do celów prywatnych. Publikacja materiału fotograficznego lub filmowego wymaga pisemnej zgody centrum PRESTOR.
 7. Podczas wykładu rozpoczynającego Program Przedszkolny uzyskają Państwo szczegółowe informacje nt.:
  • akcesoriów potrzebnych do zajęć przedszkolnych,
  • możliwości poniesienia kosztów kursu w systemie ratalnym,
  • wymagań związanych z trybem kursu (indywidualnym, grupowym lub mieszanym).
 8. Obowiązujące ceny kursów oraz zniżki podane są w cenniku.

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews