SZKOLENIE PONADPODSTAWOWE (SPP)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE - najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy ogólne informacje organizacyjne. Zebrane zostały wspólne wiadomości dla wszystkich kursów ponadpodstawowych. W przypadku wysłanego przez Państwa zgłoszenia otrzymają Państwo dokumenty wraz ze szczegółowymi danymi dotyczącymi określonego szkolenia ponadpodstawowego..
  1. Program SZKOLENIA PONADPODSTAWOWEGO SP realizowany jest podczas zajęć warsztatowych. W zależności od wybranego kursu liczy on od 4 do 24 zajęć. Niektóre z kursów jak przygotowanie psów do konkursów łowieckich czy KPT oprócz warsztatów zawierają również wykłady.
  2. Częstotliwość spotkań zależy od rodzaju kursu.
  3. Grupy liczą do 5 osób z psami na jednego trenera co pozwala na indywidualne traktowanie uczestników nawet podczas zajęć grupowych.
  4. Nie ma górnego limitu wieku kwalifikującego psa do szkolenia.
  5. Pies powinien być zaszczepiony, zdrowy, zabezpieczony przeciwko insektom.
  6. Psa powinna uczyć ta sama osoba co nie znaczy, że nie może w zastępstwie przyjść inny członek rodziny. Ważne jest jednak, by wiedzę o psie i jego wychowaniu przekazywali sobie wszyscy, którzy mają z nim do czynienia.
  7. 7. Suki w okresie cieczki nie uczestniczą w zajęciach grupowych. W takim przypadku należy skontaktować się z trenerem prowadzącym w celu ustalenia indywidualnego trybu szkolenia.
  8. Warunkiem udziału w Programie jest opłacenie kursu podczas wykładu lub okazanie potwierdzenia wykonania przelewu podczas pierwszych zajęć warsztatowych.
  9. Obowiązujące ceny kursów oraz zniżki podane są w cenniku.
  10. Wyrażamy zgodę na robienie zdjęć podczas naszych zajęć. Prosimy jednak, by zdjęcia były wykorzystane tylko do celów prywatnych. Publikacja materiału fotograficznego lub filmowego wymaga pisemnej zgody centrum PRESTOR.

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews