SZKOLENIE PODSTAWOWE (SP)

INFORMACJE ORGANIZACYJNE - najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieszczamy informacje organizacyjne. Polecamy je zwłaszcza uwadze osób, które nie uczestniczyły z psami w zajęciach przedszkolnych lub które szkoliły wcześniej swojego psa w innym ośrodku. 
  1. Program SZKOLENIA PODSTAWOWEGO SP realizowany jest podczas 8 zajęć warsztatowych. Warunkiem przystąpienia do zajęć warsztatowych jest udział w wykładzie. Wykład jest wymagany tylko w przypadku osób, które nie uczestniczyły w nim wcześniej np. podczas kursu PP.
  2. Warsztaty prowadzone są 2x w tygodniu a jedno spotkanie trwa pełną godzinę zegarową.
  3. Grupy liczą do 5 osób z psami na jednego trenera co pozwala na indywidualne traktowanie uczestników nawet podczas zajęć grupowych.
  4. Do kursu przystąpić mogą psy w wieku 6 miesięcy lub w wieku 5 miesięcy jeśli ukończyły wcześniej kurs PP.
  5. Pies powinien być zaszczepiony, zdrowy, zabezpieczony przeciwko insektom.
  6. Psa powinna uczyć ta sama osoba co nie znaczy, że nie może w zastępstwie przyjść inny członek rodziny. Ważne jest jednak, by wiedzę o psie i jego wychowaniu przekazywali sobie wszyscy, którzy mają z nim do czynienia.
  7. Suki w okresie cieczki nie uczestniczą w zajęciach grupowych. W takim przypadku należy skontaktować się z trenerem prowadzącym w celu ustalenia indywidualnego trybu szkolenia.
  8. Warunkiem udziału w Programie jest opłacenie kursu podczas wykładu lub okazanie potwierdzenia wykonania przelewu podczas pierwszych zajęć warsztatowych.
  9. Obowiązujące ceny kursów oraz zniżki podane są w cenniku.
  10. Wyrażamy zgodę na robienie zdjęć podczas naszych zajęć. Prosimy jednak, by zdjęcia były wykorzystane tylko do celów prywatnych. Publikacja materiału fotograficznego lub filmowego wymaga pisemnej zgody centrum PRESTOR.
 

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews