REFERENCJE KLIENTÓW

Marek Kałka
pies: Rezon (Gończy Polski)

Szkolenie podstawowe

Pies RezonCieszę się, że braliśmy z Rezonem udział w zajęciach Śląskiego Centrum Kynologicznego PRESTOR. Było to dobre doświadczenie - nowe spojrzenie na relacje pan i jego pies. Cenna była wprowadzona zasada równowagi między pozytywnymi bodźcami, a konsekwentnym egzekwowaniem pożądanych zachowań psa. Pouczające było przybliżenie przez panią Anetę sposobu odbierania naszych zachowań przez czworonożnych przyjaciół jak również trafne tłumaczenie psiego języka na ludzki. Szkolenie pozwoliło nawiązać bliższy kontakt i rozpoczęło nową jakość relacji z psem.

Karolina Płonka; Sebastian Ruszkiewicz
pies: Nella (Seter Angielski)

Hotel domowy PRESTOR

Karolna Płonka, Sebastian Ruszkiewiczi i pies Nella„Hotel domowy dla piesków prowadzony przez firmę PRESTOR zapewnia powierzanym zwierzętom wspaniałe warunki typowo domowe. Całodzienna opieka Pani Ani, towarzystwo jej dwóch piesków, a także możliwość wybiegu w przydomowym ogrodzie dają poczucie bezpieczeństwa dla psów jak i ich właścicieli. Fachowe oraz odpowiedzialne zapewnienie potrzeb ww. powoduje, że będziemy jeszcze nie raz korzystali z oferty hotelu a także usług firmy PRESTOR.”

Yuki Sornek
pies: Jula (Owczarek Niemiecki)

Kurs psa terapeutycznego I stopnia

Yuki Sornek i JulaPies nauczył się opanowania w różnych sytuacjach. Do tej pory było tak, że Jula wykonywała polecenie kiedy ona miała ochotę, a teraz robi to za każdym razem, nawet przy innych psach. Ma podejście do dzieci - i na ulicach i w parku dzieci przychodzą i głaskają ją, a ona ma uśmiech na twarzy (naprawdę wygląda jakby się śmiała). A propos, muszę się pochwalić, że Jula zmieniła jednej dziewczynce negatywne nastawienie do psów. Dziecko zostało kiedyś pogryzione przez psy. Od tamtego czasu bała się wszystkich psów. Po pięciu spotkaniach z Julą dziewczynka sama zaczęła głaskać i przytulać się do Juli. Oświadczyła nawet, że bardzo Julę lubi inne psy. Jeżeli chodzi o drobne uwagi dotyczące kursu to duża liczba psów i ich właścicieli w trakcie zajęć. Inna niedogodność to nagłe zmiany planu - szczególnie kiedy trzeba było pojechać autem w inne miejsce.

<< Poprzednia 1 2 3 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews