METODYKA PRACY

Właściwa pielęgnacja, karmienie, socjalizacja i edukacja to przepis na posłusznego psa i jego bezkonfliktowe, oparte na wzajemnym zrozumieniu współżycie z człowiekiem.
Dlatego warto sięgać po fachową pomoc. Dzięki asyście doświadczonego trenera unikniesz notorycznie popełnianych przez właścicieli błędów, których źródłami są przede wszystkim ignorancja i brak doświadczenia. Choć z psem przyjaźnimy się od setek lat, potoczna wiedza o tym zwierzęciu - jego sposobie postrzegania świata i uczenia się - jest znikoma i zatruta mitami. Psy niewłaściwie oswajane ze światem i źle wychowane, bywają zwyczajnie kłopotliwe oraz nieprzyjemne we współżyciu. W najgorszym razie stanowią zagrożenie dla otoczenia - i dla ludzi, i dla innych zwierząt.

Zarówno dobre, jak i złe nawyki szybko się utrwalają, a ponieważ znacznie łatwiej jest uczyć psa nowych zachowań niż eliminować ugruntowane, warto przeznaczyć czas na kompetentną edukację od szczenięcia. Wtedy też najłatwiej budować więź z czworonogiem, który w młodym wieku ma, co również istotne, naturalną skłonność do podporządkowywania się. Nie zaniedbujmy ani - tym bardziej - nie przeoczmy tego kluczowego okresu, a będziemy czerpać z niego korzyści przez resztę naszego wspólnego życia z psem. Ten ostatni uczy się przez całe życie i nieprawdziwa jest ludowa mądrość,że "starego psa nie można nauczyć nowych sztuczek". Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno na edukację.


:: DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ PSA W PRESTORZE?
::NASZE GRUPY SZKOLENIOWE

 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews