HOTEL DLA PSÓW

ZIELONA SZKOŁA DLA PSÓW


Wakacyjną ofertą dla właścicieli, którzy chcą zostawić psa podczas swego urlopu jest ZIELONA SZKOŁA DLA PSÓW w Puszczy Noteckiej. Propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą, by ich pies też miał wakacje. W scenariusz pobytu wpisana jest swoboda i ruch, jednak w ramach poprawności zachowań społecznych. Pies ma okazję do tego, by biegać, pływać, skakać po torze agility, uczyć się od innych, a przede wszystkim dobrze się czuć w grupie psów, które lubią towarzystwo i nie są nastawione na konflikt - co na bieżąco kontroluje trener.
Naturalne warunki: duży, ogrodzony teren, drewniany dom nad jeziorem, w sercu Puszczy Noteckiej to miejsce gdzie czują się dobrze i ludzie i psy. Wakacje dla psów organizujemy od 2007 roku - większość uczestników skorzystała z nich więcej niż 2 razy. Zapraszamy do zapoznania się z nietuzinkową ofertą, która zachwyca psy i trenerów.

Powyższa propozycja to oferta dla właścicieli:

  • którzy szukają dla swoich psów niekonwencjonalnego, konstruktywnego sposobu na spędzenie czasu pod ich nieobecność,
  • którzy z różnych powodów decydują się na oddanie psa na szkolenie z przechowaniem,
  • którzy mają psa aktywnej rasy, a jego niespożyte siły zamęczają ich na co dzień,
  • których psy, zostały skierowane na terapię zaburzeń społecznych.
Wakacje w Prestorówce są przeżyciem i dla psów i dla nas. Nie ma chyba większej uczty dla behawiorysty niż możliwość przebywania wśród 20 psów i obserwowania reakcji pomiędzy nimi. Zaczynaliśmy od 5 psów, które jechały z nami na Zieloną Szkołę do Puszczy Noteckiej. Teraz psów jest 20 a 3 trenerów czuwa nad nimi nieustannie, by kontakty były bezpieczne. Harmonogram jest napięty - dzień zaczyna się o godz. 7.00 a kończy o 23.00. Po powrocie z tego rodzaju wakacji mamy wrażenie, że machamy ogonami ...

Jeśli Twój pies nie uczestniczył jeszcze w Zielonej Szkole przeczytaj koniecznie szczegółowe informacje na ten temat. Zanim zdecydujesz się na rezerwację miejsca - skontaktuj się z nami w sprawie ustalenia spotkania weryfikacyjnego poprzez zakładkę "Rezerwacja miejsc".

ZIELONA SZKOŁA 2014
-  po raz ósmy zabierzemy Wasze psy na wakacje do Puszczy Noteckiej.  Zapraszamy do zapoznanie się z cennikiem
::zobacz listę uczestników
NEWSROOM
- zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży z poprzednich edycji Zielonej Szkoły.
::2012, ::2011, ::2010, ::2009, ::2008

Z PAMIĘTNIKA OBOZOWICZA
- przeczytaj co mówią psy o wakacjach z nami. O swoich pierwszych wakacjach w PRESTORÓWCE opowiada DRAGO
  2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews