PRESTOR W MEDIACH

23.06.2005
"Pies z misją"
Echo Miasta

media: pies z misją"Dwa labradory i flat coated retriever od miesiąca biorą udział w międzynarodowym programie "IDOL". Program ma ułatwić osobom  niepełnosprawnym naukę i znalezienie pracy".

23.04.2005
"Spotkanie bez barier"
Gazeta Wyborcza

media: spotkanie bez barierArtykuł o corocznym spotkaniu władz Uniwersytetu  Śląskiego ze studentami. Główną atrakcją spotkania był pokaz umiejętności psa serwisowego.

19.03.2005
TV Katowice
"AKTUALNOŚCI"

media: tv katowice, aktualnościTVP Program III wyemitowała krótki reportaż o X Jubileuszowej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach i atrakcjach z nią związanych m.in. o pokazie umiejętności psa serwisowego i roli, jaką pełni on w życiu osoby niepełnosprawnej.

07.08.2004
"Dzień pod psem, czyli II Mysłowicka Wystawa Psów Wielorasowych"
TRÓJKĄT Informator Kulturalny Mysłowickiego Ośrodka Kultury i Sztuki

dzień pod psemArtykuł o imprezie, która wydarzyła się już w Mysłowicach po raz drugi. Dzień pod psem świętowały mysłowickie psy ale i ich właściciele dokładając starań, by ich ulubieńcy zdobyli jak najwyższe oceny.

05.05.2003
"Niezawodne cztery łapy"
Przyjaciel Pies

media: niezawodne cztery łapy"Zdarza się, że kiedy siedzę w wannie, zdaję sobie sprawę, że zapomniałam ręcznika, który suszy się na kaloryferze w kuchni. Gdybym miała się po niego udać, byłby to dla mnie nie lada problem. Ale wystarczy, że poproszę o to Bonę, i problem z głowy".

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews