PRESTOR W MEDIACH

10.2005
"Kamerdyner z ogonem ?"
Gazeta Internetowa

media: kamerdyner z ogonem ?"Psiaki mieszkają ze swoimi opiekunkami, które pełnią rolę swoistej rodziny zastępczej. Tam uczą się podstaw, pierwszych komend, które tworzą szkielet dla właściwego szkolenia. Jednym z priorytetów projektu "IDOL" jest stworzenie profesjonalnej kadry trenerskiej dla psów serwisowych. Pierwszym etapem kursu jest właśnie opieka i szkolenie psa w pierwszych miesiącach jego życia."

13.10.2005
"Do serca przytul psa"
Echo Miasta

media: do serca przytul psa"Labrador, golden i cavalier, śmieszny psiak z długimi uszami, od października odwiedzają śląskie przedszkola. Uczą dzieci, że nie są groźne, jeśli wiadomo jak z nimi postępować".

Zobacz plik wideo.30.09.2005
"Bliżej natury - pies przyjaciel"
TV Katowice

media: bliżej natury - pies przyjacielMateriał o programach edukacyjnych realizowanych przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR. Misją ośrodka jest promowanie pozytywnego wpływu, jaki pies wywiera na człowieka i emocji z tym związanych. Kształtowanie świadomej, pełnej zrozumienia postawy społecznej wobec psa jest możliwe dzięki programom edukacyjnym realizowanymi przez ośrodki szkolenia psów we współpracy z placówkami oświatowymi.

Zobacz plik wideo.28.09.2005
TV Katowice
"AKTUALNOŚCI"

media: tv katowice, aktualnościMateriał o programie szkolenia trenerów i trudnościach, jakie napotykają osoby niepełnosprawne starające się o przyznanie psa serwisowego. W materiale swoje umiejętności zaprezentowały psy szkolone przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR.

12.09.2005
"Reks, odbierz telefon !"
Dziennik Zachodni

media: reks, odbierz telefon !Artykuł o kolejnych etapach procesu szkolenia psa serwisowego: selekcji, socjalizacji, szkolenia zaawansowanego i dopasowania do nowego opiekuna. Materiał powstał przy okazji pokazu, jaki miał miejsce w Borowej Wsi w Ośrodku dla Osób Niepełnosprawnych.

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews