PRESTOR W MEDIACH

01.12.2005
"Pomogą cztery łapy"
Gazeta Krakowska

media: pomogą cztery łapy"Nie chodzi o zrobienie z niego pieszczocha, ale o realną pomoc, np. podanie przedmiotu znajdującego się w miejscu niedostępnym dla wózka - tłumaczy Andrzej Krężel, student I roku kulturoznawstwa".

23.11.2005
"Kamerdynerzy na czterech łapach"
Nowy Dzień

media: kamerdynerzy na czterech łapach"Mało kto wie, że są specjalnie szkolone psy dla niedosłyszących właścicieli. Potrafią sygnalizować pukanie do drzwi czy dźwięk klaksonu, a chorym na epilepsję przynoszą leki i alarmują o nadchodzącym ataku".

18.11.2005
"Pies zdejmie panu buty"
NOWOŚCI/Toruń

media: pies zdejmie panu butyToruńskie "NOWOŚCI" o pokazie zorganizowanym przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR: "Prezentacja możliwości psa, który ma pomagać w normalnym funkcjonowaniu osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim wypadła niezwykle efektownie".

18.11.2005
"Przyjaciel tuż obok"
Gazeta Pomorska

media: przyjaciel tuż obok"Ściągnie buty, poda kapcie, przyniesie gazetę - pies może pomóc osobie na wózku w codziennym życiu, o czym przekonywali wczoraj uczestnicy spotkania o włączaniu osób niepełnosprawnych w życie społeczne".

11.2005
"Pies wyręczy pana"
Gazeta Wyborcza

media: pies wyręczy panaGazeta Wyborcza o pokazie psów szkolonych w ramach PROGRAMU SZKOLENIA TRENERÓW PSÓW SERWISOWYCH: "Podczas wczorajszego spotkania na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami popisywały się trzy super-inteligentne czworonogi".

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews