PRESTOR W MEDIACH

02.07.2006
"Czekając na Guliwera"
Gość Niedzielny

media: Czekając na GuliweraReportaż prasowy na temat szkolenia psów asystujących, w którym o efektach swojej pracy mówią trenerki, wyłonione przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR w ramach projektu "IDOL".
"Nasze codzienne ćwiczenia polegały nie tylko na nauce komend. Pies pracuje wszędzie (...) Iris była razem ze mną pod namiotem."

31.05.2006
"Co każdy pies wiedzieć powinien?"
Gazeta Wyborcza

media: co każdy pies wiedzieć powinienArtykuł o technikach szkoleniowych oraz Programach realizowanych przez kadrę Śląskiego Centrum Kynologicznego PRESTOR:
                          "Uczymy właścicieli, w jaki sposób zachwycać swoje psy, by chciały im towarzyszyć, nawet wówczas gdy smycz jest odpięta. Podstawą tej relacji jest poprawnie opanowana przez opiekuna mowa ciała, która w komunikacji z psem pełni rolę ważniejszą od słów"

Zobacz plik wideo.14.01.2006
TV Katowice
"WYDARZENIA"

media: tv katowice - wydarzeniaMateriał na temat "Programów dogoterapeutycznych" realizowanych przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR. Dokument powstał w oparciu o zdjęcia wykonane podczas sesji treningowych z dziećmi i psami terapeutycznymi.

Zobacz plik wideo.11.12.2005
POLSAT
"WYDARZENIA"

media: polsat, wydarzeniaMateriał o pokazie psów serwisowych zorganizowanym przez Śląskie Centrum Kynologiczne PRESTOR we współpracy z Fundacją dla Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetem Jagiellońskim. Pokaz stał się również pretekstem do przeprowadzenie krótkiej analizy barier ograniczających dostęp osób niepełnosprawnych do tego typu psów w Polsce.

01.12.2005
"Wyrównywanie szans"
Dziennik Polski

media: wyrównywanie szans"Pokaz pracy psów serwisowych (pomagających osobom poruszającym się na wózkach) odbył się w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a zorganizowały go Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, Biuro Pełnomocnika Rektora UJ ds. Osób Niepełnosprawnych oraz firma PRESTOR".

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna >>


 2016
 
*Aktualności dostępne na stronie FB ( TUTAJ )


*Starsze wydarzenia:
 więcej...
*
 więcej...
 
© 2005 PRESTOR, Wszelkie prawa zastrzeżone. EDYTOR
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews